Odhad tržní ceny nemovitosti

pro majitele nemovitosti zdarma

Přemýšlíte nad prodejem rodinného domu, bytu, nebo pozemku na Praze 9 nebo Praze-východ?

Zajímala by vás aktuální tržní cena vaší nemovitosti?

Objednejte si u mě bezplatný odhad ceny.

Odhad tržní ceny nemovitosti

 

Když se řekne odhad nemovitosti, tak jde o velmi zažitý a rozšířený pojem. Toto slovní spojení však může mít více významů, než by se mohlo na první pohled zdát.

Existuje totiž více druhů odhadů nemovitostí, které se odvíjí od účelu jejich využití. Základní typy odhadu jsou dva – tržní odhad a úřední odhad (neboli znalecký posudek).

V praxi se můžeme setkat s tím, že na jeden dům, byt, či pozemek bude vypracováno hned několik odhadů, a každý z nich ocení nemovitost na jinou částku.

Odhad tržní ceny vaší nemovitosti je důležitý pro správné nastavení prodejní ceny. Díky kvalitnímu odhadu nemovitosti se pak výrazně zvyšuje úspěšnost a rychlost prodeje.

Při odhadu ceny využívám spolehlivé zdroje, jako je katastr nemovitostí a vlastní databáze prodejních cen nemovitostí v dané lokalitě.

V katastru nemovitostí jsou uchovány veškeré kupní smlouvy, tedy jsou zde i informace o kupních cenách.

Cenu nemovitosti dále zjišťuji z dat o skutečných a reálných prodejích, co nejpodobnějších nemovitostí, v nejbližším okolí a v nedávné době.

Zpracuji vám odhad reálné tržní ceny. Řídím se aktuální situací na trhu, stavem konkurenčních nabídek a uskutečněnými prodeji, které jsou evidovány na katastru nemovitostí.

Pracuji s reálnými daty nikoliv jen s nabídkovými cenami, které jsou často zavádějící.

Pro majitele nemovitosti je odhad nemovitosti zcela zdarma. Odhady pro dědická řízení jsou zpoplatněny. Pro více informací mne kontaktujte.

Do zprávy mi, prosím, napište jakou nemovitost chcete ocenit - dům, byt, chalupu... a na jaké adrese. Co nejdříve vás budu kontaktovat