O mně

Protože zastoupení žen ve vedení firem pořád ještě není úplně rovnocenné, věnuji se začínajícím i zkušeným manažerkám. Pomáhám jim posunout se ve firemní hierarchii kam chtějí, a sladit svou náročnou kariéru s osobním životem.

Já sama jsem ve velké firmě pracovala téměř 20 let a zastávala jsem i manažerskou pozici. Začátky vedení lidí byly hodně těžké. Tehdy bych uvítala mít po ruce někoho zkušenějšího, kdo by mi pomohl rychleji se sžít s novou rolí a být jako manažerka úspěšná a spokojená.

Ve své práci spojuji psychologii, koučink a zkušenosti z manažerské pozice a budování vlastní podnikatelské praxe. Jsem oporou pro vaše malé i velké kariérní změny. Vytvářím bezpečný prostor, ve kterém můžete otevřeně probrat to, co vás v práci trápí.

Od financí ke koučování

V práci byly mou doménou finance, po večerech jsem ležela v knížkách o osobním rozvoji. To mě přivedlo až ke splnění celoživotního snu – vystudovala jsem psychologii na Karlově univerzitě. K diplomu jsem přidala ještě několik koučovacích výcviků.

Dnes ženám na konzultacích ukazuji, jak projít manažerskou pozicí s pevnou sebedůvěrou, zvládat stres a získat kariéru, kterou chtějí.

 

Navážeme spojení?

Více o mně najdete na LinkedIn profilu.

Napsala jsem pro vás