O mně

Jmenuji se Jana Pilná, jsem koučka a mentorka, a specializuji se na manažerky a ženy v korporacích. Pomáhám ženám zvládat pracovní změny, stres i manažerské posty. Protože postavení žen a jejich zastoupení ve vedení firem stále ještě není úplně rovnocenné, věnuji se právě jim.

Ve své práci propojuji psychologii, koučink, zkušenosti z manažerské pozice a 20 let praxe v korporaci.

Jsem rádkyní i oporou pro vaše malé i velké kariérní změny. Pomůžu vám pochopit nepsaná pravidla korporací, zapracovat na sebevědomí a jít si za svým. Vytvářím bezpečný prostor, ve kterém můžete otevřeně probrat to, co vás v práci trápí.

Já sama jsem ve velké korporaci pracovala téměř 20 let a zastávala jsem i manažerskou pozici. Začátky vedení lidí byly náročné. Co bych tehdy dala za to, mít po ruce někoho zkušenějšího, kdo by mi pomohl rychleji se sžít s novou rolí.

 

Od financí ke koučování

V práci byly mou doménou finance, po večerech jsem ležela v knížkách o osobním rozvoji. To mě přivedlo až ke splnění celoživotního snu – vystudovala jsem psychologii na Karlově univerzitě. K diplomu jsem přidala ještě kvalitní koučovací výcvik.

Nyní ženám na konzultacích ukazuji, jak projít krizí se vztyčenou hlavou, měnit pochyby v pevná rozhodnutí, zvládat stres a dostat se na vysněnou pozici.

Energii a radost do života mi dodává moje růžová zahrada, i když teď jen na terase, procházky přírodou, skvělá káva a dobré příběhy v knihách nebo filmech.

Navážeme spojení?

Více o mně najdete na LinkedIn profilu.

Napsala jsem pro vás