O mně

Jsem přesvědčená, že pokud bude víc žen v rozhodovacích pozicích, náš svět bude lepší. Půjde víc peněz do školství, zdravotnictví a sociální péče než do fotbalu a jiných sportů. Svět bude lepší nejen pro ženy a děti, ale pro všechny. I muži přece chtějí dýchat čistý vzduch a jíst zdravé potraviny, mít kvalitní péči v nemoci a ve stáří a vzdělané děti.

Přesto, že je zaměstnáno skoro tolik žen jako mužů, v převážné většině mají rozhodovací slovo muži. Proč? V rodině přece také muž a žena rozhodují spolu. Žena má svůj pohled na svět, odlišný od muže, má světu co přinést. Vedení není jen o výkonu, číslech a stále rostoucích ziscích. Náš svět potřebuje i ženské kvality – respekt, péči, ohleduplnost a propojování na všech úrovních. Víc žen ve vedoucích pozicích povede ke kultivaci celého světa, politiky, vrcholového vedení firem, a to ku prospěchu všem.

A protože to tak ještě není, věnuji se začínajícím i zkušeným manažerkám. Pomáhám jim posunout se ve firemní hierarchii kam chtějí, a sladit svou náročnou kariéru s osobním životem.

Já sama jsem ve velké firmě pracovala téměř 20 let a zastávala jsem i manažerskou pozici. Začátky vedení lidí byly hodně těžké. Tehdy bych uvítala mít po ruce někoho zkušenějšího, kdo by mi pomohl rychleji se sžít s novou rolí a být jako manažerka úspěšná a spokojená.

Ve své práci spojuji psychologii, koučink a zkušenosti z manažerské pozice a budování vlastní podnikatelské praxe. Jsem oporou pro vaše malé i velké kariérní změny. Vytvářím bezpečný prostor, ve kterém můžete otevřeně probrat to, co vás v práci trápí.

Dnes ženám na konzultacích ukazuji, jak projít manažerskou pozicí s pevnou sebedůvěrou, zvládat stres a získat kariéru, kterou chtějí a povýšení, které si zaslouží.

Navážeme spojení?

Více o mně najdete na LinkedIn profilu.

Napsala jsem pro vás

Umíte ( a chcete) delegovat ?

Umíte ( a chcete) delegovat ?

Nejčastější námitkou, proč manažeři nedelegují, je to, že to nikdo jiný líp neudělá. Ano, to je pravda, nejlíp si to uděláte sama. Ale je to ten...

číst více