Postavte se do čela

Jsem přesvědčená, že pokud bude víc žen v rozhodovacích pozicích, náš svět bude lepší. Půjde víc peněz do školství, zdravotnictví a sociální péče místo do fotbalu a jiných sportů. I muži přece chtějí mít kvalitní péči v nemoci a ve stáří a vzdělané děti.

Přesto, že je zaměstnáno téměř tolik žen jako mužů, v převážné většině mají rozhodovací slovo muži. Proč? V rodině přece také muž a žena rozhodují spolu. Žena má svůj pohled na svět, odlišný od muže, má světu co přinést. Vedení není jen o výkonu, číslech a stále rostoucích ziscích. Náš svět potřebuje i ženské kvality – respekt, péči, ohleduplnost a propojování na všech úrovních. Víc žen ve vedení povede ke kultivaci celého světa, politiky i vrcholového vedení firem.

A protože to tak ještě není, věnuji se začínajícím i zkušeným manažerkám. Pomáhám jim posunout se ve firemní hierarchii kam chtějí, a sladit svou náročnou kariéru s osobním životem.

Já sama jsem ve velké firmě pracovala téměř 20 let a zastávala jsem i manažerskou pozici. Začátky vedení lidí byly hodně těžké. Tehdy bych uvítala mít po ruce někoho zkušenějšího, kdo by mi pomohl rychleji se sžít s novou rolí a vyvarovat se zbytečných chyb. Někoho, kdo by mi řekl to, co se na manažerských školeních neučí. Že být jako manažerka úspěšná, není jen o delegování a hodnocení podřízených, ale hlavně o mentálním nastavení a překonávání předsudků o ženě ve vedoucí roli v hlavách nás všech.

Ve své práci spojuji psychologii, koučink a zkušenosti z manažerské pozice ve velké firmě. Jsem oporou pro vaše malé i velké kariérní změny. Vytvářím bezpečný prostor, ve kterém můžete otevřeně probrat to, co vás v práci trápí.

Naučím vás jak projít manažerskou pozicí s pevnou sebedůvěrou, jak zvládat stres a získat kariéru, kterou chcete a povýšení, které si zasloužíte.

Chcete se postavit do čela?

Přidejte se do skupiny.

Napsala jsem pro vás

Umíte ( a chcete) delegovat ?

Umíte ( a chcete) delegovat ?

Nejčastější námitkou, proč manažeři nedelegují, je to, že to nikdo jiný líp neudělá. Ano, to je pravda, nejlíp si to uděláte sama. Ale je to ten...

číst více