O mně

Jmenuji se Jana Pilná a specializuji se koučink a mentoring pro ženy. Pomáhám jim zvládat pracovní změny, stres i manažerské pozice. 

Ve své práci propojuji psychologii, koučink, reálně získané a odžité zkušenosti z manažerské pozice a téměř 20 let praxe v korporaci.

Jsem rádkyní i oporou pro vaše malé i velké kariérní změny. Pomůžu vám zapracovat na sebevědomí a jít si za svým. Vytvářím bezpečný prostor, ve kterém můžete otevřeně probrat to, co vás v práci trápí.

V práci byly mou doménou finance, po večerech jsem ležela v knížkách o osobním rozvoji. To mě přivedlo až ke splnění celoživotního snu – vystudovala jsem psychologii na Karlově univerzitě. K diplomu jsem přidala ještě kvalitní koučovací výcvik.

Nyní ženám na konzultacích ukazuji, jak projít krizí se vztyčenou hlavou, měnit pochyby v pevná rozhodnutí, zvládat stres a dostat se na vysněnou pozici.

Energii a radost do života mi dodává moje růžová zahrada, i když teď jen na terase, procházky přírodou, skvělá káva a dobré příběhy v knihách nebo filmech.

Jste aktivní na LinkedIn?

Napsala jsem pro vás

Jak na Syndrom podvodníka

Jak na Syndrom podvodníka

Nejsem dost dobrá… A určitě je to na mě vidět a ostatní to dřív nebo později poznají. Poznají, že se na tu práci nehodím, nemám na to, nic neumím....

číst více