O mně

Jmenuji se Jana Pilná, jsem koučka a mentorka, a specializuji se na podporu žen v jejich kariéře. Pomáhám jim zvládat pracovní změny, stres i manažerské posty.

Protože postavení žen a jejich zastoupení ve vedení firem stále ještě není úplně rovnocenné, věnuji se začínajícím i zkušeným manažerkám a pomáhám jim posunout se ve firemní hierarchii kam chtějí, a sladit svou náročnou kariéru s osobním životem. Já sama jsem ve velké firmě pracovala téměř 20 let a zastávala jsem i manažerskou pozici. Začátky vedení lidí byly náročné. Tehdy bych uvítala mít po ruce někoho zkušenějšího, kdo by mi pomohl rychleji se sžít s novou rolí a být jako manažerka úspěšná a spokojená.

Pro ženy středního věku jsem připravila projekt Kariéra 50+, protože sama vím, jak je těžké začít smysluplnou práci v tomto věku. Pomáhám jim najít nové pracovní uplatnění, kde by zúročily své dlouholeté zkušenosti nebo nastartovat svoje vlastní podnikání.

Ve své práci propojuji psychologii, koučink, zkušenosti z manažerské pozice a budování vlastní podnikatelské praxe. Jsem rádkyní i oporou pro vaše malé i velké kariérní změny. Vytvářím bezpečný prostor, ve kterém můžete otevřeně probrat to, co vás v práci trápí.

Od financí ke koučování

V práci byly mou doménou finance, po večerech jsem ležela v knížkách o osobním rozvoji. To mě přivedlo až ke splnění celoživotního snu – vystudovala jsem psychologii na Karlově univerzitě. K diplomu jsem přidala ještě několik koučovacích výcviků.

Dnes ženám na konzultacích ukazuji, jak projít pracovní krizí se vztyčenou hlavou, měnit pochyby v pevná rozhodnutí, zvládat stres a získat kariéru, kterou chtějí.

Energii a radost do života mi dodává moje růžová zahrada, i když teď jen na terase, procházky přírodou, skvělá káva a dobré příběhy v knihách nebo filmech.

Navážeme spojení?

Více o mně najdete na LinkedIn profilu.

Napsala jsem pro vás

Jste odolní vůči stresu?

Jste odolní vůči stresu?

V minulém článku jsme se naučili 5 kroků jak si okamžitě ulevit od stresu. Dnes se zaměříme na to, jak dlouhodobě posilovat svou psychickou...

číst více