O mně

Specializuji se na prodej nemovitostí v Praze 9 a Praze-východ, kde bydlím většinu svého života, a tak tuto oblast velmi dobře znám.

Vaši nemovitost ukážu v tom nejlepším světle. Krásné video a profesionální fotky přilákají více kvalitních zájemců, ale to samo o sobě nestačí. Klíčová je pečlivá příprava a jednání se zájemci.

Správné nastavení ceny, odborný tržní odhad ceny, příprava nemovitosti na prodej, staging nemovitosti, profesionální fotky a video, dron, 3D scan, vytvoření webové stránky přímo pro Vaši nemovitost, inzerce, propagace, reklama na sociálních sítích a cílený marketing.

Baví mě vzdělávat se. Sleduji nové trendy a využívám moderní marketingové nástroje. Aby vaše nemovitost zájemce ihned zaujala a podařilo se mi prodat za co nejvyšší cenu.

Mám za zády silnou a stabilní společnost Keller Williams.

Dodržuji přísný etický kodex, kterým se řídí všichni realitní makléři společnosti. Pro vás to znamená garanci důsledného a spravedlivého řešení všech případných reklamací.

I po ukončení procesu prodeje nemovitosti jsem vám k dispozici.

Ráda vám nabídnu i další služby, případně vám doporučím prověřené odborníky. At‘ vás zajímá pojištění, stěhování, investiční poradenství, technická inspekce nemovitostí nebo třeba prověřování pozemků, nebojte se mě zeptat.

Těším se na spolupráci.

Sledujte mě na sítích