Individuální terapie

pro váš lepší život

Co konzultací získáte?

Podíváme se, co přesně potřebujete změnit, abyste vy i váš tým fungovaly, tak jak chcete a potřebujete.

Stanovíme cíl, kterého chcete dosáhnout a naplánujeme konkrétní kroky, které musíte udělat.

Budu vás provázet a podporovat při jednotlivých krocích, abyste neuhnula ze svého plánu a dosáhla cíle.

Práce s týmem

Vybudujete si stabilní a výkonný tým kolegů, kteří pracují spolehlivě, zodpovědně, dělají všechny úkoly včas a pracují samostatně, aniž byste je musela pořád kontrolovat a motivovat. Definujete kompetence a zodpovědnosti jednotlivých členů týmu.

Time management

Ukážu vám, jak si stanovit priority a systematicky na nich pracovat; jak správně plánovat a umět rozlišit co je důležité a co ne. Naučíte se všechnu práci stihnout v běžné pracovní době, chodit domů s „čistou hlavou“ a mít dostatek času na osobní život.

Sebedůvěra a sebeprezentace

Ženský leadership není jen o manažerských dovednostech, ale hlavně o nastavení v hlavě, zdravém sebevědomí a práci se svými emocemi. Ženský princip ve vedení je jiný než mužský. Ne horší, ne lepší, jen jiný a já vás ho naučím ve vaší práci využívat ve prospěch váš i vaší firmy.

Stres management

Zjistíte, jak se lépe soustředit na práci, v noci dobře spát a umět si odpočinout. Vybudujete si větší psychickou odolnost a budete mít víc energie na koníčky, přátele a rodinu. Naučíte se překonat obavy a strach, získat klid v mysli a pracovat se svým strachem.

Spokojenost v práci i v životě

Pomůžu vám definovat vaši osobní vizi a vlastní cestu k úspěchu, nastavit zdravé hranice a získat jistotu v komunikaci. Uděláte si pořádek v životě i v práci a soustředíte se na to podstatné. Získáte větší jistotu a podporu při velkých rozhodnutích. Pomůžu vám získat nadhled nad situací a podpořím vás ve chvíli, kdy se musíte rozhodnout nebo řešit náročné situace.