Koučink a mentorink

ujasněte si cíle a směr vaší kariéry

Potkala vás náhlá změna v práci? Nebo změnu potřebujete? Přemýšlíte, jak dál?

Chcete lépe zvládat stres a pracovní tlak?

Přinesu vám úspěch v práci i osobní spokojenost.

 

Co konzultací získáte?

Ujasníte si cíle a směr své kariéry.

Vytvoříme strategii a plán jednotlivých kroků. Žádné obecné postupy, ale řešení, které bude naprostý originál. Stejně jako vy.

Zaměříme se na realizaci změn a dosahování stanovených cílů. Půjdeme do akce!

Na čem spolu budeme pracovat?

Zvládání pracovního tlaku a stresu

Zjistíte, jak se lépe soustředit na práci, v noci dobře spát a umět si odpočinout. Vybudujete si větší psychickou odolnost a budete mít víc energie na koníčky, přátele a rodinu. Naučíte se překonat obavy a strach, získat klid v mysli a pracovat se svým strachem. Projdeme všechny oblasti vašeho života a zjistíme, co můžete změnit.

Vedení týmu a delegování

Vybudujete si stabilní a výkonný tým kolegů, kteří pracují spolehlivě, zodpovědně, dělají všechny úkoly včas a pracují samostatně, aniž byste je musela pořád kontrolovat a motivovat. Definujete kompetence a zodpovědnosti jednotlivých členů týmu.Všechnu práci nemusíte udělat sama. Obklopte se lidmi, kteří jsou dobří v tom, co vám nejde nebo nechcete dělat.

Time management

Ukážu vám, jak si stanovit priority a systematicky na nich pracovat; jak správně plánovat a umět rozlišit co je důležité a co ne. Naučíte se všechnu práci stihnout v běžné pracovní době, chodit domů s „čistou hlavou“ a mít dostatek času na osobní život. Najdete si takový systém práce, který se vám bude snadno dodržovat a dovede vás k vašim cílům.

Změny v práci

Usnadním vám rozhodování, jestli zůstat ve stávající práci, nebo odejít. Pomůžu vám rychleji se daptovat na změnu v práci. Zjistíte, jak se brzy cítit dob ře v nové firmě, na nové pozici, s jinou náplní práce a přizpůsobit se organizačním změnám.

Zdravé sebevědomí a úspěch

Úspěch v práci je pro ženy hlavně hlavně o nastavení v hlavě, zdravém sebevědomí a práci se svými emocemi. Definujeme vaše silné stránky a jejich využití v kariérním růstu. Objevíte zásady fungující sebeprezentace a metody pro zvýšení sebevědomí. Ukážu vám, jak na síťování a networking pro budování pevných pracovních vztahů.

Spokojenost v práci i v životě

Pomůžu vám definovat vaši osobní vizi a vlastní cestu k úspěchu, nastavit zdravé hranice a získat jistotu v komunikaci. Uděláte si pořádek v životě i v práci a soustředíte se na to podstatné. Získáte větší jistotu a podporu při velkých rozhodnutích. Pomůžu vám získat nadhled nad situací a podpořím vás ve chvíli, kdy se musíte rozhodnout nebo řešit náročné situace.

 

Setkávat se budeme online na platformě google meet

Cena jednorázové hodinové konzultace je 2 500 Kč.

Balíček 6 konzultací za 12 000 Kč (1 hod za 2 000 Kč).

Balíček 10 konzultací za 17 000 Kč (1 hod za 1 700 Kč).

Uvedené ceny jsou konečné. Nejsem plátce DPH. Cena balíčků platí při uhrazení celé částky předem.

Obvyklá délka spolupráce je 6 - 10 konzultací v průběhu 3 - 5 měsíců.

Na konzultaci se sejdeme vždy jednou za 14 dnů, abyste měla dostatek prostoru uskutečnit změny. 

Ať už jste kdekoli, začít můžete ihned.